На Рівненщині таборують пластуни зі Сходу

На Рівненщині таборують пластуни зі Сходу
0
На Рівненщині таборують пластуни зі Сходу

На базі пластової оселі у селі Волошки та дитячого санаторію „Сигнал”, що у Рівненському районі, відбувається Всеукраїнський пластовий історичний табір

Таборування триває з 16 по 26 червня і має назву «Навколо світу за 10 днів». Цьогоріч – це найбільший новацький табір, що  будь-коли проводився у Рівненській області. Адже він охоплює дітей віком від 6 до 11 років.

Вже другий рік поспіль у Волошках гостюють пластуни зі Сходу. Це відбувається в рамках проекту підтримки пластунів Рівненського району своїх колег із Донбасу.

Загалом, зараз у Рівненському районі таборує 170 учасників. Це пластуни з Донецької області, осередків Селідово ( 5 км до аеропорту) та Маріуполя.  Найбільше представлені осередки Рівненського району: Клеваня, Зорі, Оржева, В. Олексина, Колоденки, Квасилова, Городища та Білої Криниці.

Також учасниками табору є діти зі Здовбиці (Здолбунівський район), Острога, Головниці (Корецький район), Володимирця, Рівного, Вараша, а також Києва.

0
# Рівненщина # Пласт # пластова оселя # пластуни зі сходу
Найцікавіші матеріали
Нобелівську премію з хімії присудили за відкриття, яке може допомогти з очищенням від «вічних хімікатів»
0
Читати далі
«HAPPY.PARK» у Рівному – місце, де дитячі мрії оживають!
0
Читати далі
30 засуджених із Рівненщини приєдналися до лав ЗСУ
0
Читати далі
ТЦК матимуть доступ до особистих даних українців
0
Читати далі
Нобелівську премію з фізики отримали вчені, які «показали квантову фізику в дії»
0
Читати далі
У Дубенському районі в ДТП загинула людина, ще шестеро — травмувались
0
Читати далі
ШІ не знищує робочі місця масово: дослідження учених
0
Читати далі
На Дубенщині смертельна ДТП: обставини встановлюються
0
Читати далі
Дві жінки з Рівненщини обкрадали пенсіонерів, прикидавшись працівницями газової служби
0
Читати далі