На Рівненщині у парку вкрали більше півмільйона державних коштів

На Рівненщині у парку вкрали більше півмільйона державних коштів
0
На Рівненщині у парку вкрали більше півмільйона державних коштів

Активісти партії "Народного контролю" продовжують домагатися притягнення до відповідальності причетних до розкрадання коштів у Національному природному парку "Дермансько-Острозький". Про це повідомив керівник Рівненської обласної організації партії Дмитро Сільман.

"Народний контроль" вимагає об’єктивного розслідування щодо завданих державі збитків і тому звернувся до Держаудитслужби з вимогою вжити відповідних заходів щодо законності дій їхніх працівників, які приховують та нівелюють результати перевірки парку "Дермансько-Острозький", у результаті якої виявлені явні факти крадіжки державних коштів в сумі понад півмільйона гривень.

- Навіщо нам контролюючі органи, якщо встановлені ними порушення не підтримуються державою? Ми ретельно вивчаємо справу НПП "Дермансько-Острозький" уже другий рік і вбачаємо змову певних осіб для того, щоб державні підприємства і надалі слугували підсобним господарством для їх керівників, а не виконували належних функцій. Будемо готувати відповідний депутатський запит від народного депутата Дмитра Добродомова, – зауважив Сільман. Також очільник "Народного контролю" в області продемонстрував копію відповіді від аудиторів.

Варто зауважити, що згідно ст.6 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю Україні" фінансове забезпечення діяльності органу державного фінансового контролю здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Проте ДФІ у Рівненській області у травні 2016р., через відсутність коштів на сплату судового збору, відкликала свою касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду. Таким чином у справі з повернення завданих державі збитків Національним природним парком "Дермансько-Острозький" у сумі 681 542,35 грн, поставили крапку.

Головна світлина - Zdolbuniv city

0
Наука і технології # Рівненщина # Дмитро Сільман # Народний контроль # Дермансько-Острозький # національний природний парк
Найцікавіші матеріали
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі