На Рівненщині зник неповнолітній

На Рівненщині зник неповнолітній
0
На Рівненщині зник неповнолітній

У суботу, 22 липня, пішов погуляти містом та не повернувся неповнолітній Олександр Равський 2002 року народження.

Про зникнення сина до поліції повідомила мати, 43-річна жителька Острога. Як пояснила жінка правоохоронцям, вони зі сином пішли у гості. Близько 18 години хлопець з дозволу матері пішов гуляти містом, однак додому так і не повернувся. За відповідним орієнтуванням, яке було розіслано по всій області, правоохоронці розпочали пошуки.

Вчора вранці, патрулюючи на вулиці Соборній, інспектори помітили дитину, яка за описом була схожа на зниклого острожанина.

Спілкуючись з 15-річним хлопцем, патрульні вияснили, що він уже вдесяте втікає з дому та із центру соціально-психологічної реабілітації дітей, тому що вбачає у цьому своєрідну розвагу.

Підлітка правоохоронці доставили в міський відділ поліції та передали черговому.

0
# Рівненщина # зниклий безвісти # поліці
Найцікавіші матеріали
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі