На Рівненському полігоні розпочинають навчальні збори з резервістами

На Рівненському полігоні розпочинають навчальні збори з резервістами
0
На Рівненському полігоні розпочинають навчальні збори з резервістами

Сьогодні, 26 квітня 2017 року на Рівненському загальновійськовому полігоні розпочнеться прийом резервістів оперативного резерву першої черги,які  будуть залучені на навчальні збори з однією з бригад ОК«Захід».

До зборів цього етапу залучається понад 1000 резервістів майже з усіх областей України, переважно це будуть  солдати та сержанти.

Впродовж 30 днів для резервістів буде організовано навчання для збереження та вдосконалення знань, навичок та умінь, необхідних для виконання обов’язків військової служби під час особливого періоду. Підготовка резервістів здійснюється з урахуванням отриманого бойового досвіду в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час перебування в оперативному резерві військовозобов’язані матимуть безкоштовне забезпечення військовою формою, харчування у військовій частині,а також медичною допомогою.

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебував у військовій частині не менше мінімальної заробітньої плати.

Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві під час проведення зборів гарантується збереження робочого місця, середньомісячна заробітна плата, державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

 

0
# Рівненщина # військові # полігон # збори
Найцікавіші матеріали
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі
На Рівненщині на водоймі загинув 2- річний хлопчик
0
Читати далі
Біля навчальних закладів хочуть заборонити продавати фастфуд
0
Читати далі
На Рівненщині у ДТП за участю трьох автомобілів травмувалися четверо людей
0
Читати далі
На залізничних коліях Рівненщини за перше півріччя загинуло 13 людей
0
Читати далі