На Роктинівщині загинув мотоцикліст

На Роктинівщині загинув мотоцикліст
0
На Роктинівщині загинув мотоцикліст

Учора, 25 березня, близько 16.00 у селі Кисоричі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув місцевий житель. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 22-річний водій мотоцикла «Jianshe» не вибрав безпечної швидкості руху та допустив виїзд на узбіччя із подальшим падінням транспортного засобу. Потерпілого доставили у лікарню. Попри вжиті реанімаційні заходи життя молодому чоловікові врятувати не вдалося. Отримані травми виявилися несумісні із життям.

Відомості за фактом смертельної ДТП внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції звертаються до власників мотоциклів подбати про власну безпеку: неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати швидкість, уникати ризикованих маневрувань і користуватися засобами захисту, зокрема мотошоломом. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

0
# Рівненщина # рокитне # загинув мотоцикліст
Найцікавіші матеріали
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі
У Дубно водій збив дівчину та зник з місця ДТП
0
Читати далі
Безвісти зниклу 91-річну жительку Березнівщини розшукали без ознак життя
0
Читати далі
Житель Рівненського району завдав ножових поранень односельчанину
0
Читати далі
На Поліссі місцевий житель допомагав перетинати кордон за 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Чоловік вдарив ножем рівнянина, бо йому не сподобалося, як той припаркував авто
0
Читати далі
Цьогоріч у семи навчальних закладах Рівненщини зведуть нові укриття
0
Читати далі