Не догледіли: На Рівненщині малолітній велосипедист в`їхав у легковик

Не догледіли: На Рівненщині малолітній велосипедист в`їхав у легковик
0
Не догледіли: На Рівненщині малолітній велосипедист в`їхав у легковик

Близько 14:30, вчора у селі Дубляни, Демидівського району трапилась ДТП за участю велосипедиста.

Поліцейські встановили, що 72-річний місцевий житель рухався на автомобілі «Opel Kadett» вулицею Івана Франка, в той час на проїзну частину із другорядної дороги раптово виїхав велосипедист. Аби уникнути наїзду, водій зманеврував на смугу зустрічного руху. Утім, дев’ятирічний місцевий житель в’їхав у бік автомобіля. 

Чоловік негайно викликав швидку медичну допомогу та повідомив до поліції. Медики діагностували у малолітнього закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки та ноги. Хлопчика госпіталізували у травматологічне відділення.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

За результатами освідування водій був тверезий. Транспортний засіб поліцейські помістили на територію місцевого відділення поліції.

Правоохоронці звертаються до батьків провести профілактичні бесіди з дітьми щодо суворого дотримання правил дорожнього руху та наголошують, що рух велосипедом дозволяється при досягнення дитиною 14-го віку.

 

0
Кримінал # Рівненщина # дтп # Демидівщина # національна поліція
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
На Дубенщині в ДТП постраждав малолітній велосипедист
0
Читати далі
На Сарненщині в ДТП розбився 15-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівненському районі водій наїхав на працівника дорожньої служби
0
Читати далі
Рівненщина прихистила малюків до одного року із Миколаєва
0
Читати далі
У Рівному на місці книгарні Дружба відкриють «Світлицю Захисника»
0
Читати далі
В ДТП на Березнівщині загинула людина, ще одна жінка отримала поранення
0
Читати далі
У Рівному хочуть змінити правила оплати ритуальних послуг
0
Читати далі
Спецслужби рф намагаються завербувати родичів українських військовополонених
0
Читати далі