«Не минуло і години»: російські бойовики порушили «повне перемир’я» на Донбасі

«Не минуло і години»: російські бойовики порушили «повне перемир’я» на Донбасі
0
«Не минуло і години»: російські бойовики порушили «повне перемир’я» на Донбасі

Сьогодні вночі російські бойовики обстріляли позиції збройних сил України на Донбасі – це сталося після початку «режиму тиші і повного припинення вогню».

В період між 00:20 – 00:45 зі сторони окупантів був обстріляний підрозділ 36-ї бригади морської піхоти зі стрілецької зброї, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. Втрат з боку об'єднаних сил немає. Українські збройні сили на обстріл не відповідали. Стріляли з боку Ужівка по позиціях біля Водяного.

Ще один обстріл зафіксували близько 9 ранку в смузі відповідальності 79-ї бригади. Окупанти за допомогою ручних протитанкових гранатометів зробили три постріли і встановили три міни ПОМ-2. Обстріл зафіксували неподалік Новомихайлівки.

Нагадаємо, 22 липня під час чергового засідання Трьохсторонньої контактної групи (Україна, РФ, ОБСЄ) учасниками було прийняте рішення про повне та всеосяжне припинення вогню на Донбасі з 27 липня 2020 року.

Читайте також: Як українці оцінюють соціально-політичну ситуацію в країні (ОПИТУВАННЯ)

Читайте також: «Вони нічого не знають»: в Росії заговорили про те, щоб позбавити молодь виборчих прав

Читайте також: Сталін в Канаді закликає внести слово «Голодомор» у словники (ВІДЕО)

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі
На Березнівщині поліцейські задокументували злочин у сфері довкілля
0
Читати далі
На Рівненщині загинув неповнолітній пасажир мотоцикла
0
Читати далі
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі