Недобросовісним реєстраторам Сарненського БТІ закрили доступ до реєстрів

Недобросовісним реєстраторам Сарненського БТІ закрили доступ до реєстрів
0
Недобросовісним реєстраторам Сарненського БТІ закрили доступ до реєстрів

Міністерство юстиції України скасувало акредитацію суб’єкта державної реєстрації Комунального підприємства «Сарненське бюро технічної інвентаризації» Сарненської районної ради. Після камеральної перевірки, проведеної Міністерством, були встановлені численні грубі порушення вимог державної реєстрації державними реєстраторами, які перебувають у трудових відносинах з акредитованим суб’єктом державної реєстрації.
У 2016 році, коли були запроваджені зміни у сфері реєстрації нерухомості та бізнесу, зросла кількість тих, хто міг здійснювати таку реєстрацію. Функції державної реєстрації почали виконувати як органи державної влади і місцевого самоврядування, так і акредитовані суб’єкти та нотаріуси. Такі повноваження отримало і КП «Сарненське БТІ».

- За цей час Сарненське БТІ навіть встигло створити філії. Але структура виявилась недобросовісною у плані державної реєстрації та вчиняла неправомірні дії. Нагадаю історію, яка трапилась у лютому цього року, коли Сарненське БТІ спочатку переписало квартири рівнян на вулиці Буковинській на приватне підприємство, а потім, коли люди про це дізнались і почали скаржитися, взагалі присвоїло новобудові неіснуючу адресу. І цей приклад, на жаль, не поодинокий. Тепер ця недобросовісна структура припинить свою незаконну діяльність щодо вчинення реєстраційних дій, - розповідає начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило. - Направду, сама була шокована діяльністю таких горе-реєстраторів. Поки поліція розслідує дії реєстраторів, ми здійснили перевірку за скаргами громадян і зробили відповідні висновки. Доступ до реєстру – це зобов’язання чинити по закону! Не можеш – не маєш доступу до реєстру!

0
# Рівненщина # Іванна Смачило # Сарни # юстиція
Найцікавіші матеріали
У Рівному горів житловий будинок 
0
Читати далі
Житель Рівненщини намагалися відправити поштою до США рідкісний шолом 1915 року
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку, яка оформляла «компенсацію» за відключення світла
0
Читати далі
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі
Проросійський агітатор і «Брати-мусульмани»: в Україні може діяти небезпечне угруповання
0
Читати далі
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі