Поліцейські Рівненщини оперативно затримали раніше судимих зловмисників

Поліцейські Рівненщини оперативно затримали раніше судимих зловмисників
0
Поліцейські Рівненщини оперативно затримали раніше судимих зловмисників

Дільничні офіцери Рівненського відділу поліції встановили та затримали чоловіка, який відкрито заволодів телефоном рівнянина. А у Костополі поліцейські та небайдужий покупець викрили зловмисника, який не розрахувавшись за продукти - втік.

Першого жовтня, до дільничного звернувся 28-річний житель обласного центру, що ще 25 вересня до нього підійшов малознайомий і попросив зателефонувати, бо його мобільний ніби розрядився. Чоловік вирішив допомогти, а коли телефон опинився у руках незнайомця, той накивав п’ятами. Потерпілий спочатку не звертався до поліції, бо вважав, що самотужки поверне свою річ. Та коли пошуки не дали результату - повідомив дільничному.

Поліцейські за описом встановили, що до злочину може бути причетний 28-річний рівнянин, який вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів, за що відбував покарання у місцях позбавлення волі. Чоловік зізнався у скоєному та повідомив, що телефон здав у ломбард, а виручені кошти витратив на розваги. У рамках розпочатого кримінального провадження, слідчі готують клопотання до суду про вилучення із ломбарду речового доказу.

Також вчора до поліції із заявою звернувся приватний підприємець, 37-річний житель Костополя, що до магазину в селі Золотолин зайшов невідомий чоловік. Не розрахувавшись за отримані продукти харчування, почав тікати. У магазині на той момент перебував ще один покупець, який наздогнав зловмисника і зумів забрати награбоване. Утім, затримати його не зміг. Наступного дня поліцейські встановили особу грабіжника, ним виявився 48-річний місцевий мешканець. Чоловік неодноразово перебував на лаві підсудних за вчинення майнових злочинів, вбивства через необережність, незаконне поводження зі зброєю та зберігання наркотиків.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні замаху на грабіж. Максимальне покарання, яке загрожує підозрюваному, передбачає до 4 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Рівненської області. Фото ілюстративне

 

 

0
Кримінал # Рівненщина # поліція # грабіжники
Найцікавіші матеріали
Удар шахедами по Рівненщині: що відомо
0
Читати далі
У Рівному засуджено кримського експравоохоронця за державну зраду
0
Читати далі
Чоловіку, який стріляв по військових на Рівненщині, повідомлено про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські розшукують чоловіка, який стріляв у поліцейських
0
Читати далі
В селі Осові на Рівненщині відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту
0
Читати далі
15-річного підлітка з Рівненщини намагалися завербувати для підпалу автомобілів
0
Читати далі
У Костополі затримали чоловіка, який збував психотроп в особливо великих розмірах
0
Читати далі
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі