"Рішалі" з Рівненщини не вдалось підкупити копа

0
  • "Рішалі" з Рівненщини не вдалось підкупити копа
  • "Рішалі" з Рівненщини не вдалось підкупити копа
  • "Рішалі" з Рівненщини не вдалось підкупити копа
Мешканець Рівного скоїв низку злочинів, упевнений, що за них відкупиться. Тож пообіцяв посадовцю слідчого підрозділу рівненської поліції «винагороду», в обмін на закриття матеріалів справи. Капітан поліції повідомив про хабародавця до внутрішньої безпеки НПУ. Зловмисника затримали і помістили до ІТТ.
Радивилівським відділенням поліції Рівненщини було розпочато кримінальне провадження відносно 41-річного жителя Рівного за скоєння ним низки злочинів: порушення недоторканності житла, самовільне присвоєння владних повноважень та використання підроблених документів, печаток  і штампів. Однак відповідати за свої вчинки рівненчанин не збирався. Тому з’явився до заступника начальника слідчого відділення поліції Радивилова та запропонував домовитися: поліцейський допоможе уникнути покарання та примиритися з потерпілою, натомість отримає «подяку» - 15 тисяч гривень.
 
Про візитера капітан поліції рапортував керівництву та Рівненському управлінню Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. За матеріалами ВБ слідчі СУ ГУНП Рівненської області за викритим фактом розпочали кримінальне провадження.
 
Спільними діями працівників внутрішньої безпеки НПУ та поліції Рівненщини хабародавця затримали відразу після надання ним посадовцю поліції першої частини запропонованої суми – 10 тисяч гривень. Гроші вилучено слідчими поліції, а самого фігуранта злочину поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Найближчим часом йому буде оголошено підозру та обрано міру запобіжного заходу. 

 

0
Кримінал # Рівненщина
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі