Рівненські прокуратура та правоохоронці говорили про дотримання конституційних прав

Рівненські прокуратура та правоохоронці говорили про дотримання конституційних прав
0
Рівненські прокуратура та правоохоронці говорили про дотримання конституційних прав

В Сарненській місцевій прокуратурі під головуванням її керівника Ярослава Баглєя проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів, на якій розглянуто питання дотримання законодавства та конституційних прав громадян при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи.

Захід відбувся 17.07.2017 за участю працівників місцевої прокуратури, керівників Сарненського та Варашського відділів поліції та їх територіальних відділень, установ виконання покарань та районних відділів з питань пробації Західного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Після обговорення інформацій учасників заходу наголошено на активізації діяльності щодо запобігання рецидивній злочинності, організації належної профілактичної та превентивної діяльності із засудженими особами, спрямованої на недопущення вчинення правопорушень підобліковими особами та росту рівня злочинності серед засуджених, які відбувають покарання, не пов'язані з позбавленням волі. Крім того, наголошено на необхідності належної організації роботи та дотримання вимог законодавства при виконанні адміністративних стягнень у виді громадських та виправних робіт, виконанні рішень судів про накладення на правопорушників адміністративного стягнення у виді арешту, приведенні у відповідність із нормами законодавства та рекомендаціями Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському поводженню.

Окремо обговорено питання дотримання конституційних прав осіб, які відбувають покарання у місцях несвободи, на належне медичне, санітарно-побутове забезпечення, охорону та оплату праці, забезпечення режимних вимог.

За підсумками цієї наради розроблено спільні узгоджені заходи, які сприятимуть активізації роботи на даному напрямі.

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області

0
# Рівненщина # Генпрокуратура # конференція
Найцікавіші матеріали
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному нетверезий водій без посвідчення дрифтував біля ТЦ
0
Читати далі
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі