Розпочався відбір проектів регіонального розвитку за кошти Євросоюзу

Розпочався відбір проектів регіонального розвитку за кошти Євросоюзу
0
Розпочався відбір проектів регіонального розвитку за кошти Євросоюзу

Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Євросоюзу.

Гроші будуть спрямовані у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

На конкурс можна подавати проекти, що спрямовані на розвиток регіону у сфері інноваційної економіки та інвестицій, села, людського потенціалу, туризму.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Документи, які потрібно подати для участі у конкурсі

Основні умови відбору проектів регіонального розвитку

Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 мільйонів гривень.

Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у вищезгаданих програмах регіонального розвитку.

Проекти — переможці конкурсного відбору визначаються на основі рішення конкурсної комісії.

Строк, протягом якого приймаються проекти для участі у конкурсі, — два місяці з дати публікації оголошення (до 18-00 27 вересня 2017 року).

Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;

e-mail: minregion@minregion.gov.uaProkopenkoHP@minregion.gov.ua.

Контактні телефони: (044) 278-49-52

0
# Рівненщина # конкурс
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині рятувальники винесли непритомного чоловіка з охопленого вогнем будинку
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі
Утік з частини з автоматом: на Рівненщині затримали військового
0
Читати далі
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі