Сезон маку та коноплі на Рівненщині: статистика від поліції

Сезон маку та коноплі на Рівненщині: статистика від поліції
0
  • Сезон маку та коноплі на Рівненщині: статистика від поліції
  • Сезон маку та коноплі на Рівненщині: статистика від поліції

Позбавлення або обмеження волі, штрафні санкції загрожують трьом жителям області за незаконні посіви маку та конопель. 

21 липня, на присадибній ділянці жительки Березнівщини поліцейські виявили майже півтори тисячі нарковмісних рослин, а в Острозькому районі — посіви конопель та маку.
У господарстві 48-річної жительки села Зірне працівники сектору кримінальної поліції виявили 1300 рослин маку, які були ретельно замасковані кукурудзою та топінамбуром. Як запевнила жінкаправоохоронців, ростила мак для власних потреб, аби випікати здобу.
За фактом посіву снодійного маку у кількості більше п’ятсот рослин поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від трьох до семи років.
А 60-річна жителька села Тесів, що на Острожчині, на присадибній ділянці вирощувала коноплі. Дільничним офіцерам поліції, які виявили 18 нарковмісних рослини, пенсіонерка пояснила, що посіяла їх у лікувальних цілях.
Крім того, у цьому ж селі дільничні офіцери в обійсті 52-річної мешканки виявили 156 рослин снодійного маку.
За обома фактам слідчі розпочали досудові розслідування за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
Зразки рослин правоохоронці вилучили та направили на експертизу, решту – знищили.

0
# Рівненщина # мак # конопля # полція
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік вбив сплячого батька і намагався покінчити з життям
0
Читати далі
У навчальному центрі на Рівненщині до смерті закатували тернополянина
0
Читати далі
Латвія закриває свій повітряний простір біля кордону з Білоруссю
0
Читати далі
Жителя Сарненського району судитимуть за вбивство собаки вилами
0
Читати далі
Давні ремесла ожили у руках дітей: підсумки «Лабораторії ремесел» на Оствиці
0
Читати далі
Затримали чоловіків, які підпалили кіоски на ринку у Рівному
0
Читати далі
Пʼяний чоловік погрожував розтрощити кафе та чіплявся до відвідувачів у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині неповнолітній мотоцикліст загинув, двоє пішоходів — у лікарні
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного загинув чоловік
0
Читати далі