Щоб приховати збут наркоти, злочинці з Рівного маскувались під військових

Щоб приховати збут наркоти, злочинці з Рівного маскувались під військових
0
  • Щоб приховати збут наркоти, злочинці з Рівного маскувались під військових
  • Щоб приховати збут наркоти, злочинці з Рівного маскувались під військових

Співробітники Служби безпеки України викрили у Рівному організоване злочинне угруповання, учасники якого видавали себе за військовослужбовців Збройних Сил України. Правоохоронці встановили, що до складу банди входили раніше судимі за кримінальні злочини місцеві жителі. Зловмисники займались збутом психотропних речовин, переробленої вогнепальної зброї та незаконним видобутком бурштину-сирцю. З метою маскування протиправної діяльності учасники угруповання використовували військову форму одягу встановленого зразку.

Оперативники спецслужби затримали в обласному центрі трьох фігурантів справи під час збуту чергової партії метамфітаміну.

При обшуках за місцем їх проживання співробітники СБУ виявили велику кількість психотропів та марихуани, набої різного калібру, холодну зброю, а також бурштин-сирець. Вилучені предмети та речовини направлені для проведення експертизи.

Двом затриманим повідомлено про підозру у скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У рамках відкритого кримінального провадження за статтями 185, 198, 263, 307, 309 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій.

Операція з викриття зловмисників проводилась спільно з прокуратурою.

0
Кримінал # Рівненщина # СБУ # ЗСУ
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі