У Костополі ДТП: мотоцикліст зіткнувся з мікроавтобусом

У Костополі ДТП: мотоцикліст зіткнувся з мікроавтобусом
0
У Костополі ДТП: мотоцикліст зіткнувся з мікроавтобусом

Учора, 4 червня, близько 11 години ранку сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикла та мікроавтобуса.

Поліцейські з’ясували, що 55-річний житель села Малий Мидськ Костопільського району, водій автомобіля «Renault Trafic» на перехресті вулиць Нова та 8-го Березня у Костополі не надав перевагу в русі та допустив зіткнення із мотоциклом «BMW» під керуванням 46-річного рівнянина, який рухався в зустрічному напрямку.

Внаслідок ДТП у кермувальника мотоцикла діагностували закритий внутрішньо-суглобний багатоуламковий перелом передпліччя. Його госпіталізували у лікарню Рівного.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

Водій мікроавтобуса відповідно до медичного освідування був тверезий. У мотоцикліста відібрали зразки крові на предмет визначення сп’яніння. Про це інфрмує комунікації поліції Рівненської області.

0
# Рівненщина # дтп # Костопільщина # постраждав мотоцикліст # зіткнувся
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили угруповання, яке допомагало військовим тікати зі служби
0
Читати далі
На Рівненщині затримали лікаря, який сприяв в ухилення від мобілізації
0
Читати далі
У Сарнах внаслідок ДТП загинув неповнолітній скутерист
0
Читати далі
 На Рівненщині померла жінка, яка понад 8 місяців перебувала в комі після ДТП
0
Читати далі
«Не тільки США займаються подібним»: Флеш розповів, як у 2023 році йому написали з держструктури через відео з НЛО
0
Читати далі
У Рівному готують остаточний перехід на безготівковий проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця, який «вирішував» питання щодо служби у тилу
0
Читати далі
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі