У Рівненській ОДА вирішували хто може не йти в армію

У Рівненській ОДА вирішували хто може не йти в армію
0
У Рівненській ОДА вирішували хто може не йти в армію

Всього до кінця листопада військкомати повинні закликати понад 300 новобранців у віці до 27 років. Більше половини призовників служитимуть у Збройних Силах України, решта у Нацгвардії та Держспецтрансслужбі.

Серед людей призовного віку є ті, які можуть розраховувати на відстрочку відповідно до закону «Про військовий обов’язок і військову службу». Хто отримає це право, вирішували на обласній призовній комісії під головуванням заступника голови ОДА Віталія Ундіра.

Зокрема, на підставі висновку лікарів матимуть відстрочку на 1 рік юнаки з Рівненщини, які непридатні до служби за станом здоров’я. Не заберуть до армії студентів денної форми навчання, а також тих, які проходять військову підготовку у ВУЗах. Відстрочка також надається у зв’язку із сімейними обставинами: наприклад, якщо у зобов’язаного є дитина до 3-х років, двоє дітей або він сам їх виховує. Також приводом для відстрочки може стати дитина-інвалід, вагітна дружина, чи непрацездатні батьки, які перебувають на утриманні призовника.

Нагадаємо, новобранцям виплачуватиметься матеріальна допомога у розмірі 3200 гривень. Грошове забезпечення строковики отримують вже третій рік поспіль, починаючи з осені 2015-го

0
# Рівненщина # армія # Віталій Ундір # призовники
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у пожежі загинуло двоє людей
0
Читати далі
На Рівненщині затримано двох залізничників, які розкрадали дизпальне
0
Читати далі
Китай таємно нарощує ядерний арсенал
0
Читати далі
У Здолбунові внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який незаконно виготовляв деревне вугілля
0
Читати далі
Житель Сарн під приводом гуманітарної допомоги ввіз в Україну 25 автомобілів
0
Читати далі
У Рівному померла пенсіонерка, яка під час миття вікон випала на вулицю
0
Читати далі
20 млн гривень виділяється на ремонт доріг місцевого значення Рівненщини
0
Читати далі
У Дубно чоловік, погрожуючи гранатою, втік та не розрахувався за елітний алкоголь
0
Читати далі