У Рівненському районі працюватимуть дві резиденції Святого Миколая

У Рівненському районі працюватимуть дві резиденції Святого Миколая
1
У Рівненському районі працюватимуть дві резиденції Святого Миколая

У селі Волошки, Рівненського району запрацювала резиденція Святого Миколая. Майстер - класи, ігри, подарунки - вся новорічна атмосфера в одному казковому будиночку. 

Як і минулоріч, відвідувачі зможуть долучитися до різноманітних ігор, розваг та конкурсів від "Майстерні новорічних прикрас".

У власному кабінеті Миколая діти зможуть написати йому листи, поспілкуватися зі Святим та отримати подарунки. Цікавинкою резиденції стане мультизал із музичними несподіванками.

Ще одна резиденція Святого запрацює вже 22 грудня. Вона буде знаходитись в культурно-археологічному центрі «Пересопниця», в однойменному селі Рівненського району.

З 12 до 17 години на дітей чекай активна розважальна програма: різдвяні колядки, різдяна шопка, безкоштовні смаколики, печиво, різні майстер-класи та подарунки від Святого Миколая Пересопницького.

 

1
Афіша # Рівненщина # Рівненська ОДА
Найцікавіші матеріали
У Львові помер червонокнижний лось, якого раніше врятували із болота на Рівненщині: Серце не витримало
0
Читати далі
Рівненська письменниця вишила «Конституцію Пилипа Орлика»
0
Читати далі
У Рівному можна буде безкоштовно перевірити груди
0
Читати далі
На Сарненщині після гостювання чоловік завдав ножових поранень товаришу
0
Читати далі
На Рівненщині жінка за 14 тисяч доларів переправляла чоловіків за кордон
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП загинув водій, пасажирка — в реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині продовжують незаконні рубки дерев
0
Читати далі
На Рівненщині рятували червонокнижного лося, який застряг у болоті
0
Читати далі
На Рівненщині котик впав у 9-метровий колодязь: визволяти приїхали рятувальники
0
Читати далі