Віддалене село буде зі світлом: Рівненським енергетикам болото та ліс не перешкода

Віддалене село буде зі світлом: Рівненським енергетикам болото та ліс не перешкода
0
Віддалене село буде зі світлом: Рівненським енергетикам болото та ліс не перешкода

Саме наприкінці 2017 «Рівнеобленерго» завершило реконструкцію електромереж у селі Залядино Більськовільської сільської ради Володимирецького району. Близько 300 мешканців віддаленого села, серед яких чимало багатодітних родин, відтепер мають змогу отримувати надійне електропостачання.

Реалізувати заплановане було непросто – через бездоріжжя, розташування Залядино (село знаходиться у лісі, у болотистій місцевості), існувала навіть небезпека втрати техніки. Втім нині реконструкцію вже завершено. Тож місцеві мешканці мають змогу не лише отримувати якісну напругу, але й вести бізнес (у Залядино чи не в кожному дворі – теплиці для вирощування огірків).

Якість та надійність електропостачання у Залядино проінспектували представники «Рівнеобленерго» та Інспекції Держенергонагляду у Рівненській області. Місцеві жителі дякували за реконструйовану лінію, що забезпечує необхідну напругу, та навіть поділилися з ними планами купівлі нової побутової техніки. А сільський голова Більської волі, у складі якої перебуває Залядино, Олексій Терещук передав Подяку ПрАТ «Рівнеобленерго».

Зауважимо, що електропостачання до віддаленого села було проведене ще у 1966-му році. Відтоді село значно розрослося, а після того, як чимало його жителів почали в промислових масштабах займатися вирощуванням сільськогосподарської продукції, питання якісної напруги значно загострилося.
Тож у селі Залядино було реконструйовано повітряні лінії та встановлено розвантажувальнийтрансформатор. Вартість робіт перевищила 1,5 мільйона гривень.

Загалом у 2017-му році Володимирецький район став лідером за кількістю реконструйованих і новозбудованих об’єктів, серед яких: реконструкція у с. Любахи, на хуторі Вільхів Озерецької сільської ради, будівництво повітряних ліній у с. Озеро.

0
# Рівненщина # Рівнеобленерго
Найцікавіші матеріали
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі
У Рівному поліція та піротехніки приїхали на дитячий майданчик через дитячі іграшки
0
Читати далі
У Польщі заявили про «безпрецедентну спробу» втручання росії у президентські вибори
0
Читати далі