Водій збив жительку Рівненщини і залишив на узбіччі без допомоги

Водій збив жительку Рівненщини і залишив на узбіччі без допомоги
0
Водій збив жительку Рівненщини і залишив на узбіччі без допомоги

Близько 22 години учора, п’ятого березня, до поліції повідомив киянин, що на узбіччі автодороги «Київ-Чоп» поблизу зупинки села Крилів лежить невідома жінка з тілесними ушкодженнями.

Поліцейські на місці події встановили, що невідомий водій на невстановленому поки що транспортному засобі збив 32-річну мешканку села Користь Корецького району. Потерпілу у шоковому стані каретою швидкої доставили до районної лікарні з забоями та переломом руки. Зі слів медиків, її життю нічого не загрожує.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху. Правоохоронці встановлюють транспортний засіб та особу винуватця дорожньо-транспортної пригоди.

Громадяни, які володіють будь-якою інформацією щодо ДТП, просимо повідомити на спецлінію «102».

0
# Рівненщина # дтп
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі