Житель Клеваня ледь не загинув під час пожежі у багатоповерхівці

Житель Клеваня ледь не загинув під час пожежі у багатоповерхівці
0
  • Житель Клеваня ледь не загинув під час пожежі у багатоповерхівці
  • Житель Клеваня ледь не загинув під час пожежі у багатоповерхівці

16 грудня о 17:29 до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Рівненський район, смт Клевань, вул. Вишнева.

На місце події було направлено чергове відділення рятувальників 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Клевань. По прибуттю, співробітники ДСНС встановили, що пожежа виникла  у одній із квартир на першому поверсі. На ліквідацію вогнеборці подали вогнегасячі засоби.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку. Рятувальниками було врятовано господаря квартири, якого в стані середньої важкості з діагнозом отруєння продуктами горіння та опіками II ступеня правого передпліччя госпіталізовано в Рівненську ЦРЛ смт Клевань. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

0
# Рівненщина # ГУ ДСНС в Рівненській області
Найцікавіші матеріали
Судитимуть директора однієї з медустанов Рівного, який завдав збитків на понад 3 мільйони гривень 
0
Читати далі
Поліцейський з Рівненщини загинув на війні, закривши собою двох побратимів
0
Читати далі
Жорстокість у кадрі: що відомо про побиття дівчинки у Білій Церкві
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Центр з обробки металу
0
Читати далі
У Вараші водій збив маму з дитинкою, маля загинуло
0
Читати далі
У Рівненській ОВА провели нараду щодо боротьби з ворожими диверсантами
0
Читати далі
Українські науковці створять 22 розробки вперше за замовленням держави
0
Читати далі
Ручні інструменти для ремонту та будівництва
0
Читати далі
Єдиний представник Рівненщини боротиметься у складі збірної України на Всесвітній зимовій Універсіаді
0
Читати далі