Цифра. Рівненщина. 2

Цифра. Рівненщина. 2
0
Цифра. Рівненщина. 2

Стільки вантажівок із гуманітарною допомогою вирушило з Рівненщини до м.Балаклія на Харківщині. Зокрема передано 54 кубів обрізної дошки, 8 кубів дерев’яних брусів, 2000 квадратних метри плівки ПВХ та цвяхи.

Нагадаємо, що мешканці Балаклійського району Харківської області постраждали через пожежу на базі зберігання ракетно-артилерійського озброєння. Диверсія сталася у ніч проти 23 березня. У результаті пожежі на складах поранено три особи та одна жінка загинула.

За даними Харківської ОДА, в Балаклії та прилеглих селах пошкоджений 231 житловий будинок, з них 114 – приватних, 117 – багатоквартирних; пошкоджень зазнали 22 об’єкти інфраструктури та промисловості, 12 об’єктів соціальної сфери, у тому числі дві школи й два дитячі садки. Повноцінного ремонту потребують 40 будинків.

0
# Рівненщина # гуманітарна допомога # вантаж # Балаклія
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі