На півночі Рівненщини унаслідок ДТП загинуло п'ятеро осіб

На півночі Рівненщини унаслідок ДТП загинуло п'ятеро осіб
0
На півночі Рівненщини унаслідок ДТП загинуло п'ятеро осіб

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими на автодорозі «Київ-Ковель» надійшло до поліції сьогодні, дев’ятого серпня близько опівдня.

На автодорозі поблизу села Іванівка зіткнулося два автомобілі, унаслідок чого загинуло п'ятеро осіб. За попередньою інформацією поліцейських, які зараз працюють на місці події, стало відомо, що водій «Nissan Qashqai» на смузі зустрічного руху зіткнувся з автомобілем «Volkswagen Caddy».

Унаслідок ДТП загинули водій та двоє пасажирів кросовера: вагітна жінка та двоє чоловіків. У салоні «Volkswagen Caddy», крім водія, який загинув на місці події, перебували четверо пасажирів: дружина та троє онуків. Жінка від отриманих травм померла у лікарні. Двох дітей госпіталізували у реанімацію, ще одну — у травматологічне відділення Сарненської центральної районної лікарні.

 

0
# Рівненщина # дтп # Сарни
Найцікавіші матеріали
Встановлено обставини вербування терориста, який зробив теракт у будівлі ТЦК у Рівному
0
Читати далі
Водія із Рівненщини вперше в Україні позбавили прав через порушення правил військового обліку
0
Читати далі
СБУ затримала у Рівному поплічника рф, який підпалив службове авто ЗСУ
0
Читати далі
Юнацька збірна України з хокею стала чемпіоном світу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіків, які готували теракт біля райуправління поліції
0
Читати далі
У Рівному чоловік з пістолетом пограбував квартиру
0
Читати далі
У Сарнах СБУ затримала агента фсб, який намагався підірвати колію перед вантажним потягом на Рівненщині
0
Читати далі
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради абітурієнтам
0
Читати далі
В Острозі звільнили мера, який п'яним слухав російські пісні
0
Читати далі