На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)

На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)
0
На Рівненщині знову розминалися по-чемпіонськи (ФОТО)

Черговий тур обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», що триває на Рівненщині,  пройшов у Корецькому районі. До школярів Сторожівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» завітав чемпіон України з регбі-15, гравець регбійного клубу «Рівне» Андрій Бондарчук.

Спілкування зі спортсменом викликало у дітей, та й у педагогів також, неабиякий інтерес. Дебютант «Розминки від чемпіона» невимушено поспілкувався зі школярами. Він охоче розказав про правила гри в регбі і тренування професійних атлетів, та й взагалі особливості розвитку цього виду спорту в Україні та світі. Учні з цікавістю розглядали нагороди чемпіона, задавали багато питань. Тож, розминку під його керівництвом діти робили із задоволенням,  старанно виконуючи вправи.

Також Андрій запропонував місцевим школярам пройти практичний курс з гри в регбі. Юнаки та дівчата вправлялися з досі незвичним для них м’ячем. А ще вони позмагалися між собою у регбійних «сутичках». Потім регбіст ще довго роздавав дітлахам автографи та фотографувався з ними.

Спортсмен також вручив призи від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику, який пройшов у школі з нагоди «Розминки від чемпіона». Всім учасникам заходу дісталися сувеніри від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

0
Спорт # Рівненщина # Спорт для всіх # Розминка від чемпіона
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі